Main Menu

Login Form

Home

Twoja pociecha idzie do szkoły? Zaprezentuj się jak najlepiej!

mother 6195216 640Rozpoczynający się wkrótce rok szkolny, jest tremujący podobnie jak dla dzieci tak i dla ich rodziny. Zapewne zastanawiasz się jak Twoje dziecko poradzi sobie w szkolnej ławce, czy znajdzie fajnych przyjaciół, i czy poradzi sobie z nauką. Abstrahując od zakupów szkolnych, zeszytów, lektur i akcesoriów do pisania, należałoby także zastanowić się nad ubraniem do szkoły na każdy dzień, ale też nad tym uroczystym na inaugurację szkolnego roku. Co więc jest ci konieczne, by przyzwoicie prezentować się na tej uroczystości?

Zwykle w tego typu przykładach sprawdza się tradycjonalizm. Z trendów nie odchodzą rzeczy w czerni i granacie. Dobrze wypadnie tu np. biała lniana koszula damska. Jeżeli dopasujesz do niej dostosowany dół - ciemniejsze skromne spodnie – na przykład granatowe lniane spodnie damskie, wystarczy dopasować właściwe błyskotki, by wyglądać elegancko. Taka kompozycja dobrze wygląda za każdym razem, jest podejściem nadzwyczaj bezpiecznym. Jeżeli z kolei jesteś fanką sukienek – na pewno wyszukasz z kolekcji producentów coś należytego.

Dobre polskie marki odzieżowe oferują gigantyczny asortyment sukienek klasycznych, pasujących na tę okazję. Tu podobnie sprawdzą się stonowane wzory – czernie, biele, czy grafit. Obecnie niezmiernie wziętym rozwiązaniem jest czarna sukienka oversize, do jakiej wystarczy dopasować właściwe botki. Jeśli nie lubisz normalnych opcji i wymagasz by Twoja konfekcja miała szczyptę wyobraźni – wyśmienitą alternatywą jest sukienka oversize z falbanami. W kwestii sukienki znaczącą funkcję odgrywają dodatki. Buty, pasek, czy bransoleta – uzupełnią Twój strój i dodadzą dodatkowo szyku.girl 2771936 640

Weź pod uwagę jednak, że rok szkolny rozpoczyna się u schyłku lata. Nierzadko wrzesień jest zasobny w słoneczne dni, a aura wciąż jest ciepła, albo będzie równie dobrze tak, że zapachnie zimą lub będzie lał rzęsisty deszcz. Dobrze jest mieć wtedy ciepły dodatek np. longsleeve damski, czy tunikę z dzianiny. Tak czy inaczej, warto sprawdzać nowe trendy, gdyż w branży coraz to zaczyna działać nowa marka odzieżowa w Polsce, i może być tak, że jej stylizacje trafią w nasz gust.