Main Menu

Login Form

Szkola

Estetyka w oświacie

Estetyka w oświacieTeraz zagwarantowane pozostaje to, iż strefa, w jakiej przebywają dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym wpływa na etap zdobywania wiedzy. Z tego względu już na etapie prac budowlanych przy konkretnych budynkach, które mają wypełniać funkcję obiektów oświatowych, tak szczególnie podkreśla się zestawienie funkcjonalności, czy designu w wykończeniach.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo podopiecznych przede wszystkim

children g6c04ab3ba 640Bezpieczeństwo uczniów stanowi jeden z priorytetów komórek wychowawczych. Dlatego pożądane jest zastanowić się nad wykorzystaniem odpowiednich środków, które dadzą optymalne bezpieczeństwo na obszarze szkoły. W obecnych realiach automatyzacja staje się coraz bardziej popularna w pilnowaniu parkingów i wjazdów, co niezwykle upraszcza pilnowanie ruchu aut oraz osób wjeżdżających na obszar placówki.

Czytaj więcej...

Okres wakacji to znakomity moment na wykonanie remontu w szkołach i uczelniach. Pamiętaj, aby w tym właśnie czasie przygotować budynek do zimy!

sculptures g8ed4f6508 640Bez wątpienia zakończenie roku szkolnego to jeden z najdłużej oczekiwanych momentów przez wszystkie osoby będące na etapie edukacji! To właśnie wtedy wszystkie szkoły i placówki edukacyjne pozostają puste, a ich dyrekcje są w stanie wykorzystać wspomniany okres na renowację placówki jak również przygotowanie placówki zarówno na ponowne powitanie uczniów, ale również nadchodzących mrozów.

Czytaj więcej...

Jak zabezpieczyć szkołę przed osobami z zewnątrz?

girl g88e8a9f53 640Zapewnienie bezpieczeństwa w placówce szkolnej to ważna sprawa. Dlatego też kadra zarządzająca dokłada dużych starań, aby je zapewnić. Uczniowie muszą czuć się nie tylko dobrze, ale też muszą być chronieni w czasie pobytu w szkole. Podobnie kadra nauczycielska a nawet infrastruktura szkolna. Niewątpliwie jednym z istotniejszych czynników stanowiących o bezpieczeństwie są drzwi i solidne ich zamknięcia.

Czytaj więcej...