Main Menu

Login Form

Home

Wspólne wakacje w górskich miejscowościach . Gdzie warto pojechać, gdzie się zatrzymać i jakich rozrywek korzystać?

girl ged747aecc 640Masz w planach urlop z dziećmi w górach? W naszym kraju roi się od fajnych miejscowości, a jeżeli chodzi o wypad z najmłodszymi, warto sprawdzić zlokalizowany w Górach Orlickich Zieleniec.

Góry – atrakcyjne latem i zimą

Wycieczka do górskiej miejscowości może stać się wspaniałym przedsięwzięciem nie tylko w czasie ferii zimowych. Pomimo iż hotel przy stoku, to świetne umiejscowienie dla amatorów szusowania po śniegu, to w porze letniej w górskich resortach również jest sporo rozrywek. Dobrym tego przykładem jest ośrodek narciarski i hotel w Zieleńcu >klik<. Urocza lokalizacja tej części miejscowości Dusznik-Zdroju zapewnia miejsce wielu sposobom ciekawego wypoczynku.

Nocleg z dziećmi

Wybierając się na górskie wakacje z familią, warto skrupulatnie rozważyć wybór obiektu, w jakim dokonamy zakwaterowania. Porą letnią nic nie zastąpi orzeźwiającej kąpieli, wobec czego dobrze jest rozważyć hotele z basenem. Zabawy w wodzie będą źródłem niezwykłej energii wszystkich członków rodziny.

Po dynamicznym dniu dobrym zwieńczeniem będzie nieco relaksu. Dobrym wyjściem będzie zatem relaksujący masaż bądź wieczór w saunie. Ergo - idealną decyzją może być więc hotel SPA. Aby mieć jednak możliwość rozkoszować się czasem sam na sam, zwracaj uwagę na miejsca zapewniające usługę, którą jest animator dziecięcy.

Atrakcyjne miejsca w miejscowościach górskich

lodge gfcecdc3ad 640Przestrzenie wokół Dusznik-Zdroju dopomagają kreatywnym sposobom spędzenia wakacji, zarówno długim wyprawom po górskich trasach, jak też wycieczkom jednośladem - więcej inspiracji. Świetną bazą początkową będzie na przykład Zieleniec. Atrakcje dla dzieci są tym, czego na pewno tu znajdzie się bez liku. Wśród nich znajduje się Zieleniec Summer Park, który bez dwóch zdań powinna zwiedzić każda familia z maluchami, odbywająca urlop blisko Dusznik-Zdroju.

Na terenie parku letniego można cieszyć się z rozmaitych fajnych atrakcji, przykładowo zjazdu na nartach po stoku pokrytym trawą bądź z kolejki linowej. Natomiast po długim czasie aktywności warto wybrać się na lokalną ucztę, którą przygotuje dla Was restauracja w Zieleńcu >zobacz menu restauracji<, nieopodal gór Orlickich. Lokali, gdzie można zachwycić się smakiem również w Zieleńcu wiele się znajdzie.

Zobacz jak wyjątkową przygodą mogą być rodzinne wczasy w górskiej scenerii.