Main Menu

Login Form

Dzieci

Leki dla dzieci – jakie techniki wykorzystuje marketing farmaceutyczny w promowaniu leków dla najmłodszych

leki dla dzieci 1Przyjmowanie leków przez dzieci nie kojarzy się zazwyczaj z czymś przyjemnym. Przy konkretnej chorobie najmłodsi nie mają do końca świadomości, co się dzieje, mogą być zdezorientowani, co jest im podawane, a konkretny preparat może też mieć nieprzyjemny smak, który będzie im się źle kojarzył.

Czytaj więcej...

Co robić gdy podejrzewamy u dziecka cukrzycę?

sleeping g0f38258e0 640Cukrzyca to schorzenie, jakie jest w stanie dopaść nie jedynie dorosłych, ale też dzieci. W przypadku małych pacjentów, identyfikacja cukrzycy jest szczególnie trudna, bo brzdące nie potrafią opisać dogłębnie swoich przypadłości. Dlatego też ważne jest, żeby rodzice skupiali uwagę na ewentualnych syndromach, jakie mogą wskazać na pojawienie się cukrzycy u pociechy.

Czytaj więcej...

Nauka gry na perkusji dla najmłodszych

Nauka gry na perkusji dla najmłodszychNauka grania na perkusji może stać się wspaniałym doświadczeniem dla małych dzieci i nastolatków, poprawiającym ich zdolności muzyczne jak i inwencję. Ażeby zacząć przygodę z graniem na perkusji, pożądana jest odpowiednia szkoła muzyczna jak i asortyment odpowiednich dodatków.

Czytaj więcej...