Main Menu

Login Form

Dzieci

Jedna pasja – doskonały kontakt

family 6748952 640Dzielenie zainteresowań z nastoletnim dzieckiem jest nadzwyczaj istotne dla kreowania więzi familijnych i rozwijania relacji opartych na wspólnych zamiłowaniach. Kiedy rodziciel i potomek wymieniają się podobnym entuzjazmem, tworzy to potężne połączenie emocjonalne i pogłębia kontakt między nimi. Powinno się dostrzec, że doświadczenie jednakowej pasji bywa niezwykle budujące dla młodego człowieka.

Czytaj więcej...

Mali artyści miejscy

comic 4663592 640Zajęcia twórcze mają olbrzymie znaczenie w procesie kształcenia maluchów. Pobudzają fantazję i mobilizują mózg. Pomagają również w przekazywaniu swoich emocji oraz komunikacji. Jest to też doskonała metoda na na kształtowanie pewności siebie. Przykładem odmian działań kreatywnych jest tworzenie prac artystycznych. Interesującym przedsięwzięciem bywa graffiti.

Czytaj więcej...

Zapewnij sobie komfort w czasie zabawy z wnukami

ai generated 8462469 640Wspólnie spędzany czas maluchów z dziadkami to okres doniosły pod kątem konstruowania familijnej więzi. Daje też pozytywy dla stanu zdrowia oraz nastroju. Babcia i dziadek dają wnuczętom dużo miłości. Zwykle również wspierają aktywnie w wychowywaniu pociech. Misja seniorów w rozwijaniu osobowości dzieci jest priorytetowa.

Czytaj więcej...