Main Menu

Login Form

Studia

Little gym - czyli siłownia dla najmłodszych

woman gb5cd7b8f8 640O ile ubóstwiasz sport, a twoja profesja powoli cię nudzi, sprawdź co możesz sprawić by w końcu spełnić się w życiu. Łącząc te dwie sfery dasz radę założyć swoją siłownię, gdzie będziesz mógł doskonalić swoje mięśnie, ale dodatkowo utrzymasz swoje finanse na wysokim pułapie! Co w takim razie możesz zrobić, tak aby założyć tego typu firmę?

Czytaj więcej...

Samodzielne wybory – a pokierowane ścieżką rozwoju malucha

study 1968077 1920We współczesnych czasach - młode pokolenie - jeszcze łatwiej sięga po telefon komórkowy. W tym temacie są dwa rozwiązania: albo zabronić dziecku dostępu do nowatorskich rozwiązań, albo przeistoczyć hobby w obiecujące źródło zarobku, już bardzo wcześnie objaśniając np. jak pomagają określone programy, czy też aplikacje dedykowane.

Czytaj więcej...

Które studia doradzić dziecku?

studenciLicealiści, chcący pójść na uczelnie wyższe, zazwyczaj pytają właśnie mamę i tatę o poradę, dotyczącą znalezienia właściwego kierunku studiów. Choć tylko część licealistów zda bardzo dobrze maturę, ponieważ nie wszyscy mają najlepsze oceny w uczeniu się biologii, matematyki, to przecież podsuwając dziecku pomysł na aplikowanie w przyszłości na medycynę ma się szansę dać tym samym motywację do nauki – leczenie innych.

Czytaj więcej...

Czy wyższe wykształcenie to nadal „must have”? A może jednak lepiej, aby młode osoby uczyły się zawodu?

studenciNie tak dawno temu pojawił się istny hype na wyższe wykształcenie. Osoby posiadające dzieci w wieku szkolnym egzystowały w całkowitym przeświadczeniu, że wyłącznie papier magistra może zapewnić ich pociechom należytą przyszłość. Z czego to wynikało?

Czytaj więcej...