Main Menu

Login Form

Zabawa

Wesele z małymi gośćmi

Wesele z małymi gośćmiGdy poszukujemy odpowiedniego hotelu, czy sali, to 1 z ważniejszych spraw, jakie należałoby przemyśleć to funkcja – inne sąsiedztwo może nam odpowiadać na wesele, ale inne na konferencję (zależnie od tego czy zaprosimy gości z dziećmi, czy bez).

Czytaj więcej...

Gry i zabawy na świeżym powietrzu

boys g90f9f8d0f 640Chyba każdy z nas zapamiętał z dzieciństwa grę w podchody. To doskonały sposób na aktywność na świeżym powietrzu i spędzenie czasu razem z rodziną. Poza tym zabawa w podchody rozwija wyobraźnię, stanowiąc skuteczny trening dla umysłu.

Czytaj więcej...

Restauracje przyjazne rodzinom z dziećmi

baby g9439fbeb3 640W stolicy naszego kraju otwieranych jest wiele nowych restauracji, które namawiają do odwiedzania nie tylko dorosłych, ale także zachęcają dzieci. Większa część z nich zaczęła korzystać z nowej technologi, natomiast reszta postawiła na staromodne rozwiązania. Co odmieniło się w punktach restauracyjnych przeczytasz dokładnie w tymże poście.

Czytaj więcej...

Wycieczka jak z filmu: obóz przetrwania

survival 10Filmy oraz publikacje książkowe z motywem survivalu mają wiernych fanów. Przede wszystkim produkcje fabularne wyświetlane na kinowym ekranie oraz na portalach z telewizją na życzenie, przyciągają szerokie grono użytkowników, przynosząc niemałe dochody twórcom. Co rok udostępnianych jest chociaż kilka interesujących propozycji, w których czołowi bohaterowie walczą o przeżycie w postapokaliptycznej rzeczywistości, czy także na skutek tragicznego zdarzenia, mogą polegać tylko na sobie na niesprzyjającym oraz odludnym terenie. Mimo że opowieści te, choć czasem zostały zainspirowane rzeczywistymi wydarzeniami, posiadają sporą dozę fikcyjności, mogą być swoistą lekcją survivalu.

Czytaj więcej...